Wyszukiwarka produktów
Filtruj produkty według parametrów
Typ druku Język sterowania Producent Typ druku Podajnik Producent
usuń filtr zwiń ^
Wyświetlane: 1 - 0 z 12
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100
  • Datacard CD800

   Datacard® CD800™ jest najnowszą propozycją. Przeznaczona do zastosowań finansowych, jak i identyfikacyjnych.

   CD800 może drukować na jednej lub na obu stronach karty w zaleznosci od wersji . Jest to pierwsze urządzenie termotransferowe na rynku, umożliwiające drukowanie w tak duzej rozdzielczości . Dzięki temu zarówno tekst, jak i kody paskowe na powierzchni karty prezentują się równie dobrze, jak na ekranie komputera.  • ZC 300
  • Datacard SD460

   Za pomocą tej niezawodnej, wielofunkcyjnej drukarki, enkodera i laminatora można dodawać unikalne funkcje personalizacji i bezpieczne nakładki, które pomagają zapobiegać oszustwom. Ponadto możesz produkować karty o dłuższej żywotności, co pomoże uniknąć kosztownego ponownego wydawania.

  • ZC100

   NOWOŚĆ

   Model ZC100 jest drukarka nowego typu, zaprojektowana z myślą o spełnianiu wszystkich twoich potrzeb. Dzieki niej zyskujesz prostote w obsłudze i najwęższą na rynku obudowę, dzieki której zmieścisz ja wszędzie, a także dodatkowe funkcji, które sprawią, że integracja, eksploatacja i zarządzanie drukarką ZC100 będą jeszcze łatwiejsze. Idealna w branży - handel detaliczny, turystyka, gastronomia i organizacja imprez. ZC100 – kiedy w grę wchodzi tylko najlepsza drukarka do jednostronnego druku kart.

  • Datacard SD360

   Jeszcze więcej wartości na pulpicie dzięki drukarce kart Datacard® SD360 ™. Zwiększ produktywność i oszczędź czas pracy dzięki wydawaniu bezpiecznych, dwustronnych kart identyfikacyjnych i identyfikatorów dzięki tej najlepszej w swojej klasie drukarce kart. Idealne zastosowania obejmują małe i średnie firmy, szkoły, kluby i szpitale.

  • Zebra ZC10L

   Drukarka ZC10L marki Zebra to wielkoformatowa drukarka do druku kart, dzięki której można tworzyć, kolorowe karty z nadrukiem na całej powierzchni za jednym kliknieciem. Oszczędność pieniędzy i niższe straty związane z niemożliwymi do dalszego wykorzystania zapasami niewykorzystanych kart dzięki możliwości drukowania kart na miejscu i na żądanie.

  • Zebra ZXP 3

   Drukarka termosublimacyjna ZXP3 do druku jedno- lub dwustronnego bezpośrednio na karcie (Direct-to-Card). Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania w ograniczonej przestrzeni roboczej.

   Funkcja Load-N-Go™, czytelny wyświetlacz LCD oraz intuicyjna konstrukcja to tylko niektóre funkcje, które ułatwiają obsługę drukarki i odczyt komunikatów użytkownikowi optymalizując tym samym czas pracy bez przestojów.

  • SD160

   Drukarka kart SD160 to doskonałe połączenie trzech cech – przystępności, bezpieczeństwa oraz łatwości obsługi. Jest to najtańsza i najprostsza z drukarek serii SD. Umożliwia wielokrotny zadruk, kodowanie kart magnetycznych oraz drukowanie UV, które znacząco poprawia bezpieczeństwo. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta. Umożliwia drukowanie jednostronne, zadruk w kolorze oraz wielokrotne drukowanie monochromatyczne. Drukarka posiada automatyczny podajnik na 100 kart oraz pojemnik na 25 zadrukowanych kart. Dodatkową opcją jest możliwosć zadruku paska magnetycznego. Urządzenie jest wyposażone w intuicyjny panel sterowania LCD oraz standardowe złącze USB.

  • Zebra ZXP9

   ZXP Series 9, rozszerzając linię drukarek kart w ofercie firmy Zebra,retransferowa drukarka kart, skonstruowana z myślą o wymagających klientach. Oferująca w branży – do 190 kart na godzinę – urządzenie pozwala użytkownikowi drukować  dużo, szybko i z wiekszą jakością. Użytkownik, dzięki funkcji regulacji jakości druku, ma możliwość optymalizacji drukowania pod kątem szybkości lub zwiększenia ostrości wydruków. Pozatym dwustronny system retransferowy zapewnia najwysza szybkość druku, kodowania i laminacji.

  • Datacard CR805

   Datacard ™ CR805 ™ Retrransferowa drukarka kart to kolejna generacja rozwiązań drukowania na żądanie. Dzięki doskonałej kolorystyce i doskonałej jakości obrazu ta nowa platforma zapewnia firmom elastyczność i funkcje potrzebne do wydawania dokumentów tożsamości - bezpośrednio z komputera.

  • HW-1

   Drukarka kart plastikowych  HW-1 jest jedna z najlepszych drukarek re-transferowych na rynku. Bardzo dobra jakość wydruków oraz solidna i trwała konstrukcja. Re-transfer pozwala drukować na różnych rodzajach materiałów, np. PVC, ABS, Poliwęglan lub PET, a także na kartach chipowych i zbliżeniowych

  • Zebra ZXP1

   Drukarka kart Zebra ZXP Series 1 została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy poszukują wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. ZXP Series 1 przeznaczona jest do jednostronnego niskonakładowego zadruku kart kolorowych lub monochromatycznych.

Wyświetlane: 1 - 0 z 12
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100