Inwentaryzacje

W naszej ofercie znajdują sie programy do inwentaryzacji środków trwałych dostosowane do potrzeb każdej firmy i instytucji. Automatyzacja procesu, który należy regularnie powtarzać przyniesie wymierne korzyści. Zastosowanie etykiet identyfikujących każdy przedmiot pozwala na skrócenie czasu potrzebnego do zinwentaryzowania sprzętu. Każdy przedmiot oznaczony unikalnym kodem, ktory szybko można odczytać i zidentyfikować pozwala na sprawną i bezbłędną inwentaryzację. Oszczędność czasu pracy jak i ilości oddelegowanych pracowników jest ogromna, co przynosi wymierne korzyści. 
Jednym z tych programów jest system do inwentaryzacji Sz@rk - kompleksowe rozwiązanie do inwentaryzacji środków trwałych,wyposażenia, środków niskocennych itd.

System pozwala nie tylko na kontrolę stanów, ale także umożliwia dokładny opis miejsca użytkowania.

Inwentaryzację można wykonać w prosty i szybki sposób. Obługa za pomocą terminali przenośnych pozwala na szybką, dokładną i bezbłędną kontrolę wszystkich inwentaryzowanych elementów.

W skład systemu wchodzą moduły:

  •     Sz@rk ST – Środki Trwałe i Wyposażenie. Zaawansowany system dający pełną kontrolę nad „Inwentarzem” zarówno od strony logistycznej jak i księgowej
  • Sz@rk Connector – Serwer aplikacji, który służy do komunikacji pomiędzy systemem a kolektorami danych. Komunikacja może odbywać się przewodowo (USB) lub bezprzewodowo (Wi-Fi, Bluetooth)
  • Sz@rk Inwentaryzator – Aplikacja dla terminali pracujących pod kontrolą Systemu MS Windows CE lub MS Windows Mobile

Ścisła współpraca partnerska z producentem oprogramowania skutkuje pełną kompatybilnością naszego sprzętu z oprogramowaniem. Wspólnie z naszym Partnerem jesteśmy w stanie dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Strona naszego Partnera - firmy TGSoft:      tgsoft