Wyszukiwarka produktów
Filtruj produkty według parametrów
Typ druku Język sterowania Producent
usuń filtr zwiń ^
Wyświetlane: 1 - 10 z 15
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100
  • Sato HR2

   Drukarka SATO HR212 i HR224 zaprojektowana z myślą o zapewnieniu dokładności podczas wydruku etykiet. Idealnie nadaje się do wydruku małych obrazów, w tym dwuwymiarowych kodów.
   Dzięki rozdzielczości 305 dpi oraz 609 dpi drukarka może wydrukować minimalne etykiety o rozmiarze 3mm x 7mm przy zachowaniu wyraźnego i dokładnego nadruku.
   HR2 idealnie sprawdzi się w przemyśle farmaceutycznym oraz elektronicznym, gdzie wymagany jest wydruk minimalnych etykiet. Drukarkę swobodnie można używać w branży biżuteryjnej i zegarkowej.

  • Sato M10e

   Nowa seria drukarek M10e firmy SATO została zaprojektowana z myślą o zastosowaniach produkcyjnych. Drukarka kodów paskowych tworzy etykiety o szerokości do 11,8″ (30 cm) z prędkością maksymalną 5″ (12,7 cm) na sekundę. 10,5-calowa głowica drukująca (26,7 cm) umożliwia drukowanie etykiet zgodności w dużym formacie i z dużą prędkością bez obracania obrazu. W drukarce M10e mogą być stosowane nośniki o następujących rozmiarach: szerokość ok. 11,8” (30 cm) × długość 16,6” (42,2 cm). W celu zapewnienia maksymalnej wydajności sercem każdej drukarki M10e jest szybki, 32-bitowy procesor RISC. Szeroki (267 mm) obszar druku umożliwiający drukowanie dużych etykiet lub wielu etykiet na stronie.  Spełnia wymagania wielu branż, w tym: przewozowej, logistycznej, elektronicznej, produkcyjnej, papierniczej i przemysłu drzewnego.

  • Sato M84Pro
  • Toshiba B-EX4D2

   Seria drukarek przemysłowych B-EX to następca sprawdzonej i docenianej serii B-SX. Drukarki B-EX to przede wszystkim przemysłowa prędkość wydruku 355mm/sek., graficzny wyświetlacz LCD dla łatwiejszej komunikacji z użytkowaniem oraz porty LAN (funkcja serwera wydruku) i USB jako standard. Występuje w dwóch opcjach głowicy (krawędziowej lub płaskiej), ponadto posiada moduł oszczędzania taśmy termotransferowej oraz mechanizm jej przewijania za pomocą dwóch silniczków, zapobiegający marszczeniu się taśmy.

  • ZEBRA 110Xi 4

   Zebra 110Xi4 to przemysłowa drukarka firmy Zebra przeznaczona do intensywnej eksploatacji 
   w trudnych warunkach. Jest to następca drukarki 110XiIIIPlus. 

   Najbardziej wytrzymała drukarka etykiet w ofercie marki Zebra. 
   Dedykowana do najpoważniejszych zastosowań, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany.
   Drukarki etykiet Zebra 110Xi4 mogą pracować praktycznie bez przerwy 24/7. 
   Do drukarki Zebra serii 110Xi dostępne są głowice termiczne 200dpi, 300dpi oraz 600dpi.
   Drukarkę można wyposażyć w dodatkowe opcje: dyspender, nawijarkę lub nóż.

  • Zebra ZE500

   Nowa seria przemysłowych drukarek etykiet Zebra ZE500 wyposażona jest w innowacyjny mechanizm drukujący OEM charakteryzujący się łatwością użycia, integracji i konserwacji. Zapewnia to nieprzerwaną pracę automatycznych systemów etykietujących o znaczeniu krytycznym.

   ZE500 zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort eksploatacji: konstrukcja umożliwia łatwą integrację z automatycznymi systemami etykietującymi oraz jest bardziej odporna na kurz i wodę. Dzięki rozszerzonemu zestawowi interfejsów i ulepszonemu sterowaniu programowemu portu aplikatora seria oferuje jeszcze większą elastyczność integracji.

  • ZEBRA 220Xi 4

   Zebra 220Xi4 to przemysłowa drukarka firmy Zebra przeznaczona do intensywnej eksploatacji 
   w trudnych warunkach. Jest to następca drukarki 220XiIIIPlus. Najbardziej wytrzymała drukarka etykiet w ofercie marki Zebra. 
   Dedykowana do najpoważniejszych zastosowań, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany.
   Drukarki Zebra serii 220Xi4 mogą pracować praktycznie bez przerwy 24/7.Duża wydajnosć i możliwość wydruku etykiet formatu A4. 
   Drukarka Zebra 220Xi4 ma zastosowanie w działach logistycznych firm branży chemicznej, a także w spedycji.

Wyświetlane: 1 - 10 z 15
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100